Červen, 2023
Výsledky zápasů 17. – 18.6.2023
Muži: Bohdíkov : SK Řetězárna 0:0
Dorost: Sudkov : SK Řetězárna 0:10 (0:2) branky Dvorník 5, Marinka 2, Knil, Šimko, Michálek
KP žáci starší: Bohuňovice/Černovír : SK Řetězárna 12:1 (3:0) branka Schneider
KP žáci mladší: Bohuňovice : SK Řetězárna 11:1 (6:1) branka Drábek
Mladší přípravka: Bernartice : SK Řetězárna 7:7 (3:5) na pk 3:5
Program zápasů 17. – 18.6.2023
Muži: sobota 17.6.2023 17:00 hod Bohdíkov : SK Řetězárna
Dorost: sobota 17.6.2023 10:00 hod Sudkov : SK Řetězárna
KP žáci: sobota 17.6.2023 10:00/11:45 hod Černovír/Bohuňovice : SK Řetězárna
Mladší přípravka: sobota 17.6.2023 10:00 hod Bernartice : SK Řetězárna
sobota 17.6.2023 17:30 hod Lipová-lázně : SK Řetězárna
Výsledky zápasů 10. – 12.6.2023
Muži: Zlaté Hory : SK Řetězárna 0:0
Dorost: Rapotín : SK Řetězárna 8:0 (2:0)
KP žáci starší: SK Řetězárna : Velký Týnec 3:6 (2:2) branky Dužda, Krystýn, Schneider
KP žáci mladší: SK Řetězárna : Velký Týnec 2:0 (1:0) branky Bílek 2
Starší přípravka: Jeseník : SK Řetězárna 12:6 (7:3)
OP žáci: SK Řetězárna : Zlaté Hory 6:0 (1:0) branky Bařina 2, Zbíral, Schneider, Zeleňák, Hečko
OP žáci: Supíkovice : SK Řetězárna 4:16 (1:5) branky Hečko 4, Schneider 4, Bařina 3, Spáčil A. 2, Čzedroň 2, Spáčil T.
Program zápasů 10. – 13.6.2023
Muži: sobota 10.6.2023 13:00 hod Zlaté Hory : SK Řetězárna
Dorost: neděle 11.6.2023 10:00 hod Rapotín : SK Řetězárna
KP žáci: neděle 11.6.2023 10:00/11:45 hod SK Řetězárna : Velký Týnec
OP žáci: úterý 13.6.2023 17:00 hod Supíkovice : SK Řetězárna
Starší přípravka: úterý 13.6.2023 16:30 hod Jeseník A : SK Řetězárna
Mladší přípravka: pondělí 12.6.2023 16:30 hod SK Řetězárna : Bělá pod Pradědem
Výsledky zápasů 3. – 5.6.2023
Muži: SK Řetězárna : Písečná 0:3 (0:2)
Dorost: SK Řetězárna : Rovensko 12:3 (5:1) branky Dvorník 4, Lašák 4, Šimko 2, Dostál, Marinka
KP žáci starší: Mohelnice : SK Řetězárna 9:2 (8:0) branky Čzedron 2
KP žáci mladší: Mohelnice : SK Řetězárna 4:3 (1:2) branky Běhal 2, Bílek
Starší přípravka: SK Řetězárna : Lipová-lázně 15:10 (6:4)
Mladší přípravka: Jeseník : SK Řetězárna 11:9 (3:7)